Partnerzy

Partnerzy

 logo asystent_trenera 

Asystent Trenera od 2008 roku w profesjonalny sposób zajmuje się dziedziną szkolenia w piłce nożnej, na bieżąco udoskonalając istniejące, a także wprowadzając nowe rozwiązania. Redakcję tworzą pasjonaci posiadający odpowiednie wykształcenie kierunkowe, bogaty zasób wiedzy oraz doświadczenie zawodowe pozwalające na dostarczanie nowych, atrakcyjnych dla branży piłkarskiej treści. Asystent Trenera dostępny jest w formie drukowanej oraz elektornicznej w postaci serwisu interentowego.
www.asystent-trenera.pl

 
 logo unicoach 

Asystent Trenera UNICOACH to innowacyjny system wspomagający pracę każdego trenera piłki nożnej, pełniący codziennie funkcję elektronicznego asystenta. AT Unicoach to:
1. biblioteka ćwiczeń dostosowana do każdej kategorii wiekowej,
2. kreator ćwiczeń i treningów pozwalający na tworzenie własnych, niepowtarzalnych ćwiczeń w formie animacji,
3. moduł kontroli i monitoringu postępu zawodnika,
4. obsługa rozgrywek zawierająca wszystkie informacje na temat danych rozgrywek,
5. elektroniczny dziennik trenera pozwalający na ewidencję zawodników,
6. planner treningów pozwalający na optymalne zaplanowanie treningów dla każdej grupy wiekowej.
www.unicoach.pl

 
 logo football_lab 

Football Lab to opracowany przez zespół specjalistów z zakresu treningu piłkarskiego, motorycznego, mentalnego, fizjologii, pedagogiki i dietetyki kompleksowy system szkolenia, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie.
Football Lab to zespół wykwalifikowanych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem, którego głównym celem jest harmonijny i mądry rozwój zawodników.
www.footballlab.pl

 
 logo boiska_i_stadiony 

AGM Grupa Mediowa jest Wydawcą czasopism branżowych dla profesjonalistów. Tytuły: "Boiska i stadiony", "Pływalnie i baseny", "Resort narciarski" adresowane są do administratorów/zarządców obiektów infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.
Osobiste zainteresowania i pasje wydawców - osób z wieloletnim doświadczeniem w branży - mają przełożenie na pożyteczne porady, pomysły i informacje, które z całą pewnością przyczynią się do sukcesów zarządców obiektów infrastruktury treningowej, noclegowej i gastronomicznej w Polsce.
www.boiskaistadiony.pl

 
 logo prawo_pilkarskie 

PrawoPilkarskie.pl to wyodrębniony dział Kancelarii Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk zajmujący się obsługą prawną podmiotów związanych z branżą piłkarską. Odbiorcami usług prawnych są w szczególności kluby i akademie piłkarskie oraz trenerzy piłki nożnej. Obsługa prawna świadczona jest m.in.: w zakresie windykacji wszelkich należności kontraktowych i pracowniczych, tworzenia i reorganizacji klubów i akademii piłkarskich, wsparcia prawnego przy zawieraniu wszelkich umów, reprezentacji przez sądami powszechnymi, organami administracyjnymi oraz w postępowaniach przez Piłkarskim Sądem Polubownym PZPN oraz w zakresie obsługi prawnej transferów piłkarskich.
www.prawopilkarskie.pl

 
 logo polskieligi_net 

Polskieligi.net to największy portal internetowy z wynikami na żywo z polskich lig. Najszybsze relacje LIVE z meczów Ekstraklasy, 1. i 2. ligi. Ponadto tylko na portalu wyniki live z meczów 3. i 4. ligi polskiej.
www.polskieligi.net

 
 logo mlodziezowy_futbol 

Młodzieżowy Futbol to największy projekt w Polsce traktujący o młodzieżowej piłce nożnej. Idelane miejsce dla wszystkich kibiców, piłkarzy i trenerów. Młodzieżowy Futbol to opisy rozgrywek młodzieżowych, informacje transferowe, wywiady, relacje, statystyki, ale również praktyczne porady czy informacje o testach dla młodych zawodników.
www.mlodziezowyfutbol.pl

 
 logo master camps 

Master Camps to sprawdzony i profesjonalny organziator zgrupowań piłkarskich w Hiszpani. Doskonałe warunki noclegowo-treningowe w słonecznej Katalonii, opieka rezydenta, sparingi z mocnymi przeciwnikami - gwarancja zadowolenia dla zawodników oraz trenerów.
www.mastercamps.pl