Rekomendacje

logo_ekstraklasa

 piotr_soczewka_wisla_plock 

„footballcode.eu to ciekawe i praktyczne narzędzie dla drużyn piłkarskich na każdym poziomie rozgrywek. Jest odpowiedzią na realne potrzeby trenerów oraz kierowników drużyn poszukujących optymalnej bazy noclegowo-treningowej na organizację zgrupowania przedmeczowego, czy obozu przygotowawczego. Polecam!”

Piotr Soczewka
kierownik 1. drużyny Wisła Płock
sezon 2016/2017 - Ekstraklasa

 

logo_1_liga_pilkarska

 jacek_kalinowski_olimpia_grudziadz 

„Ciekawe, innowacyjne i na pewno pomocne narzędzie adresowane do osób pracujących w branży piłkarskiej. Ilość oraz rzetelność przedstawionych informacji dot. obiektów treningowych i noclegowych w Polsce w bazie footballcode.eu pozwala na dokonanie optymalnego wyboru miejsca organizacji zgrupowania piłkarskiego, treningu, czy sparingu”

Dariusz Motała
Menedżer drużyny GKS Katowice
sezon 2016/2017 - 1. liga

 
 jan_furtok_gks_katowice 

„Trenerze - jeśli szukasz miejsca na zgrupowanie piłkarskie i zajmuje Ci to dużo czasu polecam projekt footballcode.eu, który w ogromnym stopniu pomaga w podjęciu optymalnej decyzji. Portal jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze, posiada ogrom sprawdzonych informacji, dlatego jestem pewien, że każdy kierownik, czy trener będzie zadowolony z jego możliwości!”

Jan Furtok
Honorowy Prezes Akademia Piłkarska "Młoda GieKSa"

 
 jan_furtok_gks_katowice_eintracht_frankfurt_hsv_hamburg_reprezentacja_polski_rekomendacje_footballcode_eu_obiekty_osrodki_obozy_pilkarskie 
 jacek_kalinowski_olimpia_grudziadz 

„footballcode.eu to ciekawy i przemyślany projekt, który ma szanse odnieść niemały sukces. Zdecydowanie poprawia dostępność bazy noclegowo-treningowej w Polsce dla drużyn piłkarskich. Polecam serwis trenerom, kierownikom drużyn oraz innym osobom decyzyjnym w klubach w zakresie organizacji obozów sportowych, czy zgrupowań przedmeczowych!”

Jacek Kalinowski
dyrektor Klubu Olimpia Grudziądz S.A.
sezon 2016/2017 - 1. liga

 

logo_2_liga_pilkarska

 jacek_kalinowski_olimpia_grudziadz 

„Odpowiednie przygotowanie sportowców do rywalizacji to wypadkowa wielu czynników. Jednym z nich jest wybór optymalnej bazy treningowej. Dlatego trzymam kciuki za sukces serwisu footballcode.eu, który niewątpliwie jest przydatnym narzędziem wspomagającym prace sztabów szkoleniowych sportowców niezleżnie od dyscypliny”

Zbigniew Waśkiewicz
Prezez Klubu KS Rozwój Katowice
sezon 2016/2017 - 1. liga

 

Trenerzy

 artur_skowronek 

„footballcode.eu to doskonała baza informacji o obiektach hotelowo-treningowych w naszym kraju. Każdy z trenerów z pewnością znajdzie tutaj odowiedni dla swojej drużyny ośrodek, w którym warunki pozwolą na efektywną pracę. footballcode.eu ciągle się rozwija, a przy tym charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły, elementami na które sam zwracam szczególną uwagę”

Artur Skowronek
Trener UEFA PRO