Stadion GKS Katowice Katowice 40-108, Bukowa 1A, śląskie

Wyślij zapytanie
Opis obiektu

Stadion GKS Katowice (dokładna nazwa Stadion Miejski w Katowicach) jest administrowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach oraz stanowi własność Urzędu Miasta Katowice. Jest bardzo dobrze skomunikowany dzięki położeniu w niedalekiej odległości od autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, łączącej miasta aglomeracji śląskiej. Położenie na skraju Parku Ślaskiego - zielonych płuc Ślaska, w najstarszej dzielnicy miasta Katowice - Dąb - pomimo, że lata świetności ma za sobą - tworzy niepowtarzalny klimat dla piłkarzy i kibiców uczestniczących w meczach na Stadionie przy ul. Bukowej.

Baza treningowa obiektu składa się z:

płyty głównej Stadionu, wykonanej z trawy naturalnej, z trybunami na 7.455 miejsc, boiska bocznego pełnowymiarowego z trawą naturalną, boiska bocznego niepełnowymiarowego z trawą naturalną, szatni z pełnym wyposażeniem sanitarnym (x5).

Na co dzień obiekty Stadionu Miejskiego służą do treningu oraz rozgrywania meczy ligowych w ramach rozgrywek piłkarskich miejscowej drużynie GKS Katowice. Niejednokrotnie w latach ubiegłych Stadion gościł kadrę narodową A oraz młodzieżowe reprezentacje Polski.

Rezerwuj już dziś

Wyślij zapytanie
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o obozach?
Coś poszło nie tak

Inne obiekty w pobliżu