Obóz piłkarski „Dorastanie w grze” (30.06-06.07.2024r.) to najlepszy pomysł na wakacje dla Twojego dziecka. Jeżeli chcesz, by spędziło ono czas aktywnie – zarówno ruchowo, jak i intelektualnie, koniecznie zarezerwuj swoje miejsce.

DWG to najwyższa jakość zajęć, bezpieczeństwo, zabawa i przyjemność z uprawiania sportu przez najmłodszych.

Nasze obozy wyróżniają się tym, że stawiamy podczas treningów na formy gier oraz ich fragmentów. Kierując się metodyką portugalskich fundamentów gry, uznajemy to za najefektywniejszy proces nauczania futbolu oraz rozwoju każdej jednostki.

ZABAWA

BEZPIECZEŃSTWO

RUCH

PRZYJAŹNIE

WAKACJE

SPORT

⚽ Nasze obozy przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-13 lat ⚽

DLA KAŻDEGO – NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI!

✅ 2 treningi dziennie
✅ treningi kreatywności, koncentracji, mindfullness czy relaksacji
✅ taktyka indywidualna

PROCES DECYZYJNY

Samodzielne myślenie w oparciu o odpowiednią analizę i ocenę sytuacji wyróżnia dziś piłkarzy na najwyższym poziomie. Proces decyzyjny opiera się na fundamentach zdolności poznawczych, które stanowią dla nas podstawę w treningu piłkarskim. Podejmowanie odpowiednich decyzji jest kluczową umiejętnością nie tylko w sporcie, ale również w codziennym funkcjonowaniu, dlatego w każdym środku treningowym umożliwiamy zawodnikowi jej rozwijanie.

PEDAGOGIKA NIELINEARNA

Proces pedagogiczny ma dla nas fundamentalne znaczenie w rozwoju zawodnika. Naszych podopiecznych traktujemy jako partnerów, dając im w każdym działaniu możliwość wzięcia za nie odpowiedzialności i wzmacniając poczucie wiary we własne możliwości. Pedagogika nielinearna wzmacnia poczucie kompetencji, stawiając zawodnika w centrum procesu, kreując jednocześnie szansę na rozwój nie tylko umiejętności piłkarskich, ale również kompetencji społecznych. Holistyczne podejście do treningu ma rozwijać przede wszystkim człowieka dopiero później piłkarza.

TRENING MÓZGU

W czasach, gdy nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych ogranicza rozwój zdolności poznawczych, chcemy aby podczas obozu nasi podopieczni mieli możliwość treningu również w tym obszarze. Stąd w naszej pracy metodologia oparta na treningu mózgu - aktywizująca obszary odpowiedzialne za twórcze i logiczne myślenie. Poza treningami oferujemy zajęcia, które rozwijają aspekty poznawcze, skupiając się na treningu kreatywności, koncentracji, mindfullness oraz relaksacji. W naszym zespole funkcjonuje psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Projekt „Dorastanie w grze”

Projekt „Dorastanie w grze” powstał w 2016 roku. Jego celem jest propagowanie idei pracy opartej na świadomości zawodnika i rozwoju autonomicznej osoby w procesie treningowym. Założeniem DWG jest dzielenie się wiedzą z zakresu treningu piłkarskiego, naukowych doniesień związanych z procesem uczenia się, jak również wykorzystaniem nowatorskiego podejścia pedagogicznego wpływającego na rozwój człowieka.

W ramach „Dorastania w grze” wydana została książka o tym samym tytule. Cyklicznie, dla trenerów i nauczycieli, realizujemy również szkolenia z zakresu fundamentów gry i pedagogiki nielinearnej, podczas których w sposób praktyczny zapoznać można się z przekazywanymi treściami.

Założenia projektu są również weryfikowane dzięki działalności naukowej, pod rygorystycznymi zasadami metodologicznymi, co pomóc ma w promocji nielinearnego podejścia pedagogicznego oraz w rozwoju kluczowych dla dzieci i młodzieży kompetencji, związanych z aspektami społecznymi i moralnymi.

MATEUSZ LUDWICZAK

Twórca projektu „Dorastanie w grze”, trener główny etapu U7-U11 w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa z licencją UEFA A. Absolwent AWF Poznań, w ramach programu Erasmus studiował w Facultade de Motricidade Humana w Lizbonie. Doświadczenie trenerskie zdobywał m.in. w Akademii Lecha Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa, a swoją wiedzę trenerską wzbogacił podczas stażu w Benfice Lizbona. Były pracownik Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF Poznań, prelegent konferencji dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów piłki nożnej.

PRZEMYSŁAW MAMCZAK

Trener piłki nożnej z licencją UEFA A, wychowawca kolonijny. Dyplomowany pedagog, analityk gry sportowej i menedżer piłki nożnej. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Twórca projektu EkstraTrener, organizator obozów piłkarskich, konferencji dla trenerów oraz studiów podyplomowych.

ILONA LUDWICZAK

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, uczestniczka szkoleń na temat pracy z dziećmi i młodzieżą takich jak Trening Umiejętności Społecznych, programu profilaktycznego Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej oraz kursów tematycznych dotyczących wspierania rozwoju dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje jako psycholog w szkole podstawowej. Prywatnie żona i mama czteroletnich bliźniaczek - Heleny i Elżbiety.

PAWEŁ SZYMAŃSKI

Trener z licencją UEFA A. Dyplomowany analityk i menedżer piłki nożnej. „Coerver Coach Assistant” oraz „Coerver Football Coach”. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek: Fizjoterapia. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń w Polsce oraz za granicą z zakresu techniki, taktyki, motoryki i psychologii piłki nożnej. Współautor podcastu „Jak Uczyć Futbolu”.

PAWEŁ KWIATKOWSKI

Koordynator szkolenia w Akademii Rozwoju Katowice (U7-U13), trener trampkarzy i orlików z licencją UEFA A. Twórca fanpage’a „Rozwojowy Trener”, autor ebooków „50 realnych gier dla żaków, orlików i młodzików”.

Przykładowy harmonogram dnia:

08:00 Pobudka
08:30 Śniadanie
10:00 Trening piłkarski
13:00 Obiad
14:30 Zajęcia dodatkowe
16:00 Czas wolny
17:30 Trening piłkarski
19:30 Kolacja
20:30 Zajęcia dodatkowe (równolegle: wykłady dla trenerów)
22:00 Cisza nocna

Bristol Aparthotel*** Busko Zdrój


Testy i badania


Podczas obozu każdy zawodnik wykonywać będzie testy, których wyniki przedstawimy na specjalnej karcie ocen. Wypełnioną kartę ocen każdy uczestnik obozu otrzyma na koniec pobytu

✅ TEST WIEDZY DEKLARATYWNEJ

✅ TEST ZNAJOMOŚCI FUNDAMENTÓW GRY

✅ POMIAR CZASU REAKCJI

✅ SIATKA KONCENTRACJI

✅ TEST OSOBOWOŚCI

DLA KOGO JEST DWG?

Obóz dedykowany jest dla osób, które chcą rozwinąć swoją osobowość, w dużej mierze robiąc to co lubią najbardziej, czyli grając w piłkę nożną. Jeśli chcesz zdobyć umiejętności przydatne w codziennym życiu – ten obóz jest właśnie dla ciebie!

CZEGO NAUCZY CIĘ OBÓZ DWG?

Podczas DWG nacisk kładziemy na proces pedagogiczny. Chcemy, by uczestnicy obozu wyjechali z niego z przeświadczeniem, że rozwinęli nie tylko swoje umiejętności piłkarskie, ale również poszerzyli wiedzę i zdobyli kompetencje przydatne w ich codziennym życiu. Zdolności rozpoznawania swoich emocji, znajdowania kompromisów, kreatywnego myślenia czy umiejętności relaksacji i odpowiedniego odpoczynku – mogą być fundamentem rozwoju świadomego człowieka.

Cena

🔥 2499,00 zł do końca kwietnia 🔥
(wypełnij formularz i wpłać 1000 zł zadatku)
od 01 maja 2599,00 zł

Cena zawiera:
✅ 7-dniowy pobyt w Bristol Aparthotel*** w dniach 30.06-06.07.2024r.
✅ 3 posiłki dziennie
✅ zdrowe przekąski (owoce i warzywa) dostępne dla dzieci 24h na dobę
✅ wodę mineralną
✅ odnowę biologiczną i dostęp do basenu
✅ zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami
✅ całodobową opiekę kadry pedagogicznej i kierownika wypoczynku
✅ ubezpieczenie NWW
✅ pranie sprzętu sportowego
✅ treningi prowadzone przez licencjonowanych trenerów
✅ zajęcia dodatkowe ze specjalistami od psychologii i treningu mózgu
✅ komplet treningowy na własność (koszulka, spodenki)
✅ dyplom ukończenia obozu oraz karta oceny z wynikami testów
✅ fotorelacje z obozu aktualizowane każdego dnia za pośrednictwem mediów społecznościowych

❌ cena nie obejmuje dojazdu na miejscePliki do pobrania

Regulamin obozu indywidualnego "Dorastanie w grze" - pobierz
Karta kwalifikacyjna uczestnika obozu - pobierzMasz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami:

E-mail: [email protected]
Tel. +48 731 06 00 66