Stadion Pogoni Siedlce Siedlce 08-110, Jana Pawła II 6, mazowieckie

Wyślij zapytanie
Opis obiektu

·boisko piłkarskie z trawą naturalną o wym. 105m x 68m

· system podgrzewanej murawy, system nawadniania, system sztucznego oświetlenia 2000lx

· baza hotelowa po sąsiedzku

 Stadion Piłkarski w Siedlcach - domowy obiekt miejscowej drużyny MKP Pogoń - jest zarządzany przez Agencję Rozwoju Miasta. Składa się z pełnowymiarowego boiska piłkarskiego z trawą naturalną, wyposażonego w systemy podgrzewania, nawadniania i odwodniania. Obiekt wyposażony jest w 2.901 miejsc dla widzów na krytych trybunach oraz system sztucznego oświetlenia o natężeniu 2.000 lx. W budynku klubowym znajdują się szatnie, pralnia oraz siłownia, a także część biurowa.

Po sąsiedzku zlokalizowany jest kompleks treningowy z 3 pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi z trawą naturalną oraz 1 pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim z trawą sztuczną, aqua park oraz hotel. W spacerowej odległości zlokalizowane są stadion lekkoatletyczny, hale sportowe, korty tenisowe oraz lodowisko.

Drużyny piłkarskie podczas organizowanych obozów piłkarskich w Siedlcach docenią nie tylko bogatą ofertę obiektów sportowych, zawsze profesjonalnie przygotowanych, ale też możliwość treningu w atmosferze spokoju - główny kompleks treningowy zlokalizowany jest na uboczu miejscowości.

Rezerwuj już dziś

Wyślij zapytanie
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o obozach?
Coś poszło nie tak

Inne obiekty w pobliżu