Perła Podhala - Pensjonat Szaflary Szaflary 34-424, Augustyna Suskiego 166, małopolskie

Wyślij zapytanie

Opis obiektu

Serdecznie zapraszamy do nowego pensjonatu w Szaflarach, malowniczo położonej miejscowości w pobliżu stolicy Tatr - Zakopanego. Perła Podhala Pensjonat Szaflary to miejsce, w którym aktywność fizyczna stawiana jest na pierwszym miejscu dlatego szczególnie jesteśmy dumni z naszej oferty dla grup sportowych.


Dla zespołów i klubów sportowych przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytu dostosowaną pod kątem różnych dyscyplin sportowych. Kompleksowo zajmujemy się organizacją zgrupowań sportowych, jak również wycieczek turystycznych. Zapewniamy miejsca noclegowe w naszym pensjonacie wraz z całodniowym wyżywieniem oraz dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej w ramach pobytu.


Naszą ofertę szczególnie polecamy klubom piłkarskim, gdyż dysponujemy boiskami z naturalną oraz sztuczną murawą. Jako fani sportu sponsorujemy lokalną drużynę piłkarską, zaś jako profesjonalni organizatorzy aktywnego wypoczynku gościliśmy w naszym pensjonacie wiele drużyn sportowych, zajmujących się wyczynowym uprawianiem różnego typu dyscyplin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Oczywiście każdą grupę traktujemy indywidualnie ze względu na ilość osób, wiek, a także czas i plan treningowy podczas pobytu.


Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://www.perlapodhala.pl/

Rezerwuj już dziś

Wyślij zapytanie
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o pakietach?
Zapisz się do naszego newslettera
Coś poszło nie tak

Inne obiekty w pobliżu