Hotel Aros | Tychy Oświęcimska 51, 43-100 Tychy, Polska, śląskie

  • Combined Shape Created with Sketch. max 70 miejsc noclegowych
  • Shape Created with Sketch. Kuchnia polska
Wyślij zapytanie
Opis obiektu

Hotel Aros Tychy - SMS Arena - to, znajdujące się w śląskiej miejscowości Tychy, nowoczesne centrum treningowe, które stwarza doskonałe warunki do organizacji zgrupowań sportowych!

Na infrastrukturę centrum składają się: 3-gwiazdkowy hotel z siłownią, sauną, jacuzzi oraz nowoczesny, zadaszony obiekt sportowy SMS Arena, który w swojej kubaturze mieści dwa boiska piłkarskie o wymiarach 40m x 20m pokryte sztuczną nawierzchnią, salę gimnastyczną o wymiarach 20m x 15m oraz zaplecze szatniowe i socjalne. 

Dodatkową zaletą zgrupowania sportowego w SMS Arenie jest możliwość korzystania z profesjonalnej pomocy fizjoterapeutów, organizacji wykładów ze specjalistami w dziedzinie żywienia oraz możliwość korzystania z innych obiektów sportowych w okolicy, co znacznie ułatwi dostępny na miejscu transport.

Tychy - jako miejscowość stawiająca bardzo mocno na sport i rekreacją - stwarzają również wiele możliwości zagospodarowania czasu wolnego. Warto wspomnieć tutaj m.in. o aquaparku Wodny Park, czy parku Paprocany. 

Rezerwuj już dziś

Wyślij zapytanie
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o obozach?
Coś poszło nie tak

Inne obiekty w pobliżu