Hotel Olimpia - Rybnik Rybnik 44-213, Hotelowa 12, śląskie

Wyślij zapytanie
Opis obiektu

Ośrodek Przygotowań Sportowych w Rybniku-Kamieniu znajduje się w województwie śląskim, na terenie Parku Krajobrazowego "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich". Lokalizacja obiektu pozwala na komfortowy, spokojny pobyt w zaciszu zielonych terenów, przy jednoczesnym, łatwym dostępie do wielu klubów sportowych na terenie Aglomeracji Śląskiej.

Ośrodek w Kamieniu dzięki swej bogatej historii i ponad czterdziestoletnim tradycjom kojarzony jest z największymi sukcesami piłkarskiej reprezentacji Polski. 

Do dyspozycji drużyn sportowych oddajemy: dwa boiska piłkarski z nawierzchnią naturalną, boisko piłkarskie z nawierzchnią sztuczną, halę sportową przystosowana do gry w piłkę nożną halową, piłkę siatkową, czy koszykówkę. Hala jest dodatkowo wyposażona w materace, skrzynię, równoważnię i stoły do tenisa stołowego. Na terenie obiektu znajduje się również siłownia o powierzchni 50 m², odnowa biologiczna, w skład której wchodzą 2 sauny suche, 2 wanny z hydromasażem (4 i 6-cio osobowe), kabina parowa, gabinet masażu oraz solarium. Uzupełnieniem oraz dopełnieniem wyposażenia kompleksu są trzy gabinety masażu oraz dwie sale konferencyjne wyposażane w niezbędny sprzęt multimedialny. 

Rezerwuj już dziś

Wyślij zapytanie
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o obozach?
Coś poszło nie tak

Inne obiekty w pobliżu