3 ciekawe miejsca na zimowy obóz piłkarski
2022-05-26 17:43:56

Zimowe obozy piłkarskie w Polsce niekoniecznie muszą wiązać się z ryzykiem zaśnieżonych boisk. Wybierając sprawdzoną lokalizację z footballcode.eu unikniesz niepotrzebnych obaw o przygotowanie bazy treningowej, bo wiem że optymalnie przygotowane boiska piłkarskie w kontekście do panujących warunków to zadowolenie trenera i piłkarza. WIemy, gdzie możemy liczyć na grono fachowców zimową porą, dlatego dziś przedstawiamy 3 destynacje obozowe, na których się nie zawiedliśmy....

Busko-Zdrój - zdrojowa miejscowość położona w woj. świętokrzyskim ze świetną bazą treningową i hotelową. Współpracujemy tutaj z Hotelem i Aparthotelem BRISTOL, gdzie możemy liczyć na świetne warunki zakwaterowania i pyszne jedzenie, którego nigdy dość! W ramach obiektu do dyspozycji drużyn oddajemy w pełni wyposażoną salkę konferencyjną, salkę fitness, a po ciężkim, treningowym dniu odnowę biologiczną, w tym strefę saun, studnię z zimną wodą, jakuzzi i basen rekreacyjny. W spacerowej odległości od obiektu znajduje się świetnie przygotowana przez pracowników Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji baza treningowa, w tym przede wszystkim użytkowane w okresie zimowym pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trawą sztuczną wraz z oświetleniem. Po sąsiedzku dysponujemy administrowaną przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy pełnowymiarową halą sportową i siłownią. Troszkę dłuższy spacer i znajdziemy się na 25 metrowej pływalni! Gościmy tu często znane drużyny, m.in. młodzieżowe ŁKS Łódź, Rozwój Katowice, Lechia Gdańsk, czy seniorskie Hapoel Beger Sheva, Skra Częstochowa.

Kraków - stolica małopolski to marka sama w sobie. Troszkę na uboczu - co jest atutem lokalizacji - znajduje się J&J Sport Center zarządzany przez pasjonatów sportu. Na miejscu wszystko co potrzeba starszym i młodszym piłkarzom. Przede wszystkim jedzenie, trzeba spróbować specjałów szefa kuchni! Zakwaterowanie w pokojach wysokiego standardu, sala konferencyjna, siłownia, basen rekreacyjny, strefa saun, jakuzzi, boisko piłkarskie z trawą sztuczną 90m x 55m, boisko piłkarskie z trawą sztuczną 56m x 26m pod balonem, boisko piłkarskie 40m x 20m pod balonem, kort tenisowy pod balonem, sala sportów walki. Coś więcej potrzeba? W obiekcie organizowaliśmy zarówno obozy seniorskie, m.in. w tamtym czasie 1-szo ligowa Miedź Legnica, jak i wiele, wiele drużyn juniorskich, jak Wigry Suwałki, Kaszowianka Kaszów czy Rozwój Katowice.

Puławy - destynacja w której organizujemy obozy od lat. Sprawdzony partner Ośrodek Sportu i Rekreacji na którego możemy zawsze liczyć gwarantuje nam nie tylko profesjonalnie przygotowane pełnowymiarowe boisko piłkarskie z oświetleniem, ale też bardzo dobre warunki zakwaterowania, siłownię, salki konferencyjne, a w spacerowej odległości pełnowymiarową halę sportową oraz basen sportowy z elementami odnowy biologicznej. O posiłki dba niezastąpiona firma cateringowa. W Puławach urzeka nas życzliwość personelu, który nie tylko staje na wysokości zadania, ale zawsze stara się być pomocny dla nas i drużyn piłkarskich! Obiekt zimą dedykujemy przede wszystkim drużynom młodzieżowym, a gościliśmy tutaj m.in. Cracovię Kraków, Ursus Warszawa, Juventus Piekary Śląskie, czy Stal Stalową Wolę.

Zapraszamy na obozy piłkarskie do Buska-Zdroju, Krakowa i Puław z footballcode.eu!