obozy-ferie-zimowe-2025 obozy-ferie-zimowe-2025

Obozy Piłkarskie na Ferie Zimowe 2025

Planujesz już ferie zimowe 2025? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Footballcode zaprasza na niezapomniane obozy piłkarskie w 2025 roku!

Planujesz już ferie zimowe 2025? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Footballcode zaprasza na niezapomniane obozy piłkarskie, które odbędą się w różnych miastach Polski. To idealna okazja, aby spędzić czas aktywnie, rozwijać swoje umiejętności piłkarskie i nawiązywać nowe przyjaźnie. Nasze obozy są przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup, takich jak kluby młodzieżowe. Zapisz się już dziś!

Terminy Ferii Zimowych 2024/2025

Ferie zimowe w roku szkolnym 2024/2025 zostały podzielone na cztery terminy w zależności od województwa:

 • 20 stycznia – 2 lutego 2025: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
 • 27 stycznia – 9 lutego 2025: podlaskie, warmińsko-mazurskie
 • 3 lutego – 16 lutego 2025: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
 • 17 lutego – 2 marca 2025: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

Lokalizacje Obozów

Jako Footballcode jesteśmy gotowi na organizację obozów w następujących miastach:

 • Puławy – Piękne miasto nad Wisłą, znane z licznych terenów zielonych i sportowych.
 • Busko-Zdrój – Popularne uzdrowisko, idealne miejsce na regenerację po treningach.
 • Kleszczów – Nowoczesne obiekty sportowe i komfortowe zakwaterowanie.

Co Oferujemy?

Dla osób indywidualnych
 1. Profesjonalne Treningi: Nasze zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy pracują z młodymi talentami na co dzień. Zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, dzięki czemu każdy będzie mógł rozwijać się w swoim tempie.
 2. Zajęcia Teoretyczne: Oprócz treningów na boisku, oferujemy także zajęcia teoretyczne, które pomogą lepiej zrozumieć taktykę gry, przygotowanie fizyczne oraz dietę sportowca.
 3. Atrakcje i Zabawy: Ferie to czas relaksu, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak wyjścia na basen, gry i zabawy integracyjne, a także zwiedzanie lokalnych atrakcji.
 4. Bezpieczeństwo i Komfort: Zapewniamy pełne wyżywienie, komfortowe zakwaterowanie oraz opiekę medyczną. Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników na każdym kroku.
obozy sportowe - ferie zimowe 2025
Dla grup zorganizowanych
 1. Treningi z Własnym Sztabem Szkoleniowym: Grupy zorganizowane przyjeżdżają z własnym sztabem szkoleniowym, a my zapewniamy wszelkie niezbędne obiekty sportowe, sprzęt i wsparcie logistyczne, aby treningi przebiegały sprawnie i efektywnie.
 2. Indywidualne Programy Treningowe: Współpracujemy z trenerami grup, aby dostosować program treningowy do potrzeb zespołu, uwzględniając specjalne wymagania i cele.
 3. Zajęcia Integracyjne: Organizujemy atrakcje i zabawy, które pomogą w budowaniu ducha zespołowego, takie jak wspólne wyjścia na basen, gry zespołowe i zwiedzanie lokalnych atrakcji.
 4. Komfort i Bezpieczeństwo: Oferujemy pełne wyżywienie i komfortowe zakwaterowanie, a także opiekę medyczną, zapewniając bezpieczny i komfortowy pobyt dla wszystkich uczestników.

Jak się Zgłosić?

Zapisz się już dziś, aby zapewnić sobie miejsce na jednym z naszych obozów piłkarskich. Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie jest bardzo duże. Skontaktuj się z nami przez adres email lub telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji.

Podsumowanie

Nie czekaj! Dołącz do nas na ferie zimowe 2025 i przeżyj piłkarską przygodę życia. Footballcode to gwarancja profesjonalizmu, świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy do Puław, Buska-Zdroju i Kleszczowa na najlepsze obozy piłkarskie tej zimy!

Zapisz się już dziś i baw się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *