obóz piłkarski kobiet liga mistrzów obóz piłkarski kobiet liga mistrzów

Obozy piłkarskie – coraz bardziej PRO

Usługi zewnętrze w formie outsourcingu to powszechna praktyka wielu branż i segmentów rynku. Wyspecjalizowane podmioty poprzez efekt skali świadczą usługi o różnej wartości kosztach, które każą się mocno zastanowić

Usługi zewnętrze w formie outsourcingu to powszechna praktyka wielu branż i segmentów rynku. Wyspecjalizowane podmioty poprzez efekt skali świadczą usługi o różnej wartości kosztach, które każą się mocno zastanowić – „wykonać samodzielnie, czy nie powierzyć tematu podmiotowi zewnętrznemu?”. Mechanizm ten również świetnie sprawdza się w obszarze organizacji obozów sportowych, gdzie kompleksowa obsługa klubu przez podmiot zewnętrzny pozwala zaoszczędzić czas na wybór optymalnego miejsca na organizację zgrupowania sportowego oraz zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom – wszak podmiot przyjmujący zlecenie na organizację winien posiadać wszelkie uprawnienia umocowane w prawie polskim.

Powyżej zaprezentowano temat oczyma klubu sportowego, a czy podobny mechanizm działa z punktu widzenia właściciela (bądź administratora) bazy hotelowo-treningowej. Zapewniamy, iż tak – a wyspecjalizowane podmioty nie tylko zaprezentują dany obiekt klubom sportowym, ale zadbają o wszelkie sprawy formalne celem zakontraktowania klienta i przeprowadzenia zgrupowania sportowego w formie „pod klucz”.

Projektem, który dba o interesy i komfort wyżej wskazanych uczestników rynku, tj. kluby sportowe oraz administratorów bazy hotelowo-treningowej, z głównym naciskiem na bazę przystosowaną do rozgrywek piłka nożna, jest footballcode.eu. Najszersza cyfrowa baza hotelowo-treningowa dedykowana drużynom piłkarskim, status organizatora turystyki i doświadczenie w organizacji obozów piłkarskich od roku 2015 to wyróżnik, a także narzędzie znane już wielu osobom poszukującym odpowiedniej bazy na organizację obozu sportowego.

Profesjonalizm osób tworzących projekt potwierdza grono klientów, które robi się coraz bardziej PRO i międzynarodowe – już nie tylko polskie drużyny młodzieżowe, ale drużyny seniorskie ze szczebla polskiej 1. ligi piłkarskiej oraz najwyższych klas rozgrywkowych z zagranicy, w tym między innymi kluby piłkarskie z Litwy, Cypru czy Izraela.

Ciągły rozwój projektu i dewiza twórców footballcode.eu o braku limitów to świetna informacja dla tych którzy posiadają mniej zasobów czasowych, osobowych, czy budżetowych na samodzielną promocję własnych obiektów hotelowo-treningowych i jednocześnie są gotowi delegować ten obszar na profesjonalny podmiot zewnętrzny.

footballcode.eu zaprasza do współpracy właścicieli i zarządców obiektów noclegowych oraz treningowych w Polsce zgodnie z zasadami fair play, w ramach których głównym parametrem oceny kooperacji jest efektywność działań footballcode.eu wyrażona ilością zorganizowanych obozów sportowych w danym obiekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *